Adana Baca Fırın filtresi kurulum
Adana Fırın Bacası Facebook Adana Baca
 
Venesis Venesis Venesis
     HAKKIMIZDA

 

1963 yılında Mehmet ÖNAL tarafından kurulan, Adana merkezli olarak çalışmaya  başlayan 53 yıla yakın geçmişi bulunan köklü bir kuruluştur. Kuruluşundan  başlayan çalışmalarda, Adana il ve ilçeleri ile Türkiye nin muhtelif illerinde de faaliyet gösterdiği iş kollarında  işleri  gerçekleştirmiş olup, kurulduğu yıldan bugüne kadar kaliteli ve dürüst hizmet anlayışındaki iddiasını özellikle firma projelerinde, diğer resmi kurum ve kuruluşların işlerinde uygulama fırsatı bulan bir kuruluştur.

 Önallar Havalandırma ve Baca Sistemleri 2000 yılında Bayram ÖNAL bünyesinde baca imalatı , fırın restaurant bacaları ve filtre sistemleri imalat, montaj ve kurulum faaliyetleri ile devam etmektedir. Konusunda tecrübeli, dinamik ve çalışkan teknik kadrosuyla başarıyla pazar payını artırarak geleceğin modern yapı ve projelerinde söz sahibi, sektörünün tercih edilen bir firması olmayı hedeflemektedir.

 

Sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşan Önallar Havalandırma ve Baca Sistemleri, faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin, ülke ekonomisinin, işçi sağlığı ve güvenliğinin de korunması bilinci ile kaliteden ödün vermeden kusursuz iş idealini gerçekleştirme düşüncesinde hareket etmektedir.

 

 

  

Adana ve Türkiye genelinde bilinen tanınmış kurum ve kuruluşların baca ve havalandırma sistemlerine, davlumbaz, sac işleri ve tüm filtre çeşitleri kuruluş, montaj ve imalatları alanında hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

 

Saygılarımla.

 

Bayram ÖNAL 
    Copyright © 2016 ADANA ÖNALLAR BACA & İMALAT - Bayram ÖNAL. Tüm hakları saklıdır.   

Mirza Çelebi Mah. Mirza Çelebi Sk. No:87
Seyhan / ADANA

TEL: (0537) 948 64 62– (0322) 365 37 84